Prodej nemovitostí

Prodej nemovitosti Praha

Díky letitým a praktickým zkušenostem jsme schopni dobře odhadnout, kdy je nejlepší čas nabídnout vaši nemovitost k prodeji. Při službě prodej nemovitosti Praha zajistím zejména tyto služby:

Nábor nemovitostí

Je to práce v terénu a s tím souvisí také oslovení potencionálních zákazníků. Dále se v této akvizici představují všechny služby spojené s prodejem nemovitosti, vypracuje se podrobná tržní analýza, která se zpracovává dle cenových map.

Příprava před prodejem nemovitosti

Před každým prodejem je mnohdy nutný úklid nemovitosti nebo zajistit i drobné opravy. Jen tak bude nemovitost lépe hodnocena. Jsme schopni zajistit i tyto služby.

Prezentace nemovitosti

Dle dohody s klientem zajistíme samozřejmě prezentaci na realitní servery. Profesionální fotografie nebo video je součástí služeb.

Marketing a reklama

I tyto faktory mohou ovlivnit prodej nemovitosti. Zajistíme nejen placenou reklamu a inzerci v místních médiích, takže se šance na prodej nemovitosti může zvýšit.

Prohlídka nemovitosti

Před každou prohlídkou nemovitosti zajistíme všechny potřebné dokumenty, prověříme zájemce o koupi nemovitosti a zjistíme také, jakou možnost financování potencionální zákazník uplatňuje.

Zpětná vazba

I takový report klientovi je podstatný, aby měl klient přehled o tom, jak se obchod vyvíjí, jaké jsou možnosti a výsledky a podobně.

Smlouva

Základem každého obchodu, a to jakéhokoliv, je v podstatě smlouva podepsaná oběma stranami. Připravíme například rezervační smlouvu, dále pak kupní smlouvu, podpis smluvní dokumentace, podání návrhů na vklad na katastr, vč. zajištění kopií a následné uvolnění peněz z úschovy dle smluvních podmínek, aj.

Předání nemovitosti

Zajistíme rovněž přepis energií, připravíme k tomu předávací protokoly, aj.

Nejvíce se soustředím na prodej nemovitosti, prodej nemovitostí, prodej nemovitosti Praha, prodej nemovitostí Praha. Snažím se vyhovět všem přáním a požadavkům zákazníkům, kteří nejen hledají nové bydlení, ale také zákazníkům, kteří mají nemovitost na prodej.

Určitě mě oslovte v případě, že hledáte odborníky přes reality. Najít mě lze jednoduše, jděte na internet a zadejte prodej nemovitosti daň, prodej nemovitosti DPH, prodej nemovitosti právnická osoba, prodej nemovitostí Praha Východ, prodej nemovitostí Praha západ, prodej nemovitosti, prodej nemovitostí Praha 9, prodej nemovitostí Praha 6, prodej nemovitostí Praha 8, prodej nemovitostí Praha 1, prodej nemovitostí Praha 5, prodej nemovitostí Praha 3 a já se postarám o vše, co souvisí s činností prodej nemovitosti Praha.

Zaměřujeme se především na oblast Praha, Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10.

Prodej nemovitosti Praha – pohodlně a rychle s Ester Berovou!

Ester Bérová

Ráda Vás zastoupím prakticky kdekoliv ČR.