bg_image
Prodej nemovitostí Praha

Vaše realitní kancelář

img

Založeno 1971
V ČR od roku 2008

Patříme mezi spolehlivé realitní kanceláře, které přinášejí kvalitu, spolehlivost a profesionalitu. Máme svou práci rádi a vše děláme s nadšením a důrazem pro detail. Máme dlouholeté zkušenosti v této oblasti a kladné reference nás posouvají stále dál. Dokážeme vám, že patříme mezi ty nejlepší.

image
image
image
Neváhejte a zavolejte naše odborníky. Jsou připraveni odborně a profesionálně poradit všem, kdo chtějí prodat svou nemovitost snadno, rychle a bezpečně.

Prodej nemovitostí Praha

Přehled našich hlavních služeb

Mé hlavní služby

Nábor nemovitosti

Je to práce v terénu a s tím souvisí také oslovení potencionálních zákazníků. Dále se v této akvizici představují všechny služby spojené s prodejem nemovitosti, vypracuje se podrobná tržní analýza, která se zpracovává dle cenových map.

Kontaktujte nás
Mé hlavní služby

Příprava před prodejem

Před každým prodejem je mnohdy nutný úklid nemovitosti nebo zajistit i drobné opravy. Jen tak bude nemovitost lépe hodnocena. Jsme schopni zajistit i tyto služby.

Kontaktujte nás
Mé hlavní služby

Home staging

Home staging je dnes prakticky nezbytnou součástí každého prodeje. Česky můžeme použít výraz "zkulturnění" bytu či nemovitosti.

Kontaktujte nás
Mé hlavní služby

Prezentace nemovitosti

Dle dohody s klientem zajistíme samozřejmě prezentaci na realitní servery. Profesionální fotografie nebo video je součástí služeb.

Kontaktujte nás
Mé hlavní služby

Marketing a reklama

I tyto faktory mohou ovlivnit prodej nemovitosti. Zajistíme nejen placenou reklamu a inzerci v místních médiích, takže se šance na prodej nemovitosti může zvýšit.

Kontaktujte nás
Mé hlavní služby

Prohlídka nemovitosti

Před každou prohlídkou nemovitosti zajistíme všechny potřebné dokumenty, prověříme zájemce o koupi nemovitosti a zjistíme také, jakou možnost financování potencionální zákazník uplatňuje.

Kontaktujte nás
Mé hlavní služby

Smlouva

Základem každého obchodu, a to jakéhokoliv, je v podstatě smlouva podepsaná oběma stranami. Připravíme například rezervační smlouvu, dále pak kupní smlouvu, podpis smluvní dokumentace, podání návrhů na vklad na katastr, vč. zajištění kopií a následné uvolnění peněz z úschovy dle smluvních podmínek, aj.

Kontaktujte nás
Mé hlavní služby

Předání nemovitosti

Zajistíme rovněž přepis energií, připravíme k tomu předávací protokoly, aj.

Kontaktujte nás
image
Prodej nemovitosti Praha

Pohodlně a rychle!

Náš cíl je především spokojený zákazník, potěší nás každé kladné hodnocení. Do našeho portfolia služeb patří prodej nemovitosti, prodej nemovitostí, prodej nemovitosti Praha, prodej nemovitostí Praha. Snažíme se vyhovět všem přáním a požadavkům zákazníkům, kteří nejen hledají nové bydlení, ale také zákazníkům, kteří mají nemovitost na prodej.

Naše oblast zaměření je Praha, Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10.